Zebratrip - путівник цікавими місцями

Оглядовий майданчик «Беднар»

Чехія, Середньочеський край, село Телетін
Оглядовий майданчик «Беднар»
453

Цікаві факти

  1. Оглядовий майданчик «Беднар» — один з найкрасивіших оглядових майданчиків Чехії, де відкриваються чудові краєвиди на річку Влтаву, особливо влітку, коли все зелене та восени, коли все стає золотим.
  2. Річку Влтаву називають в Чехії – національною річкою. Площа її басейну становить більше половини площі Богемії та третину всієї Чехії. На її берегах розташувались міста, які вражають своєю архітектурою та історією. Знаменитий Карлов міст у Празі з’єднує її правий та лівий береги. Але найбільше Влтава розкриває казкову красу за межами міст та сіл.
  3. Турботливі жителі країни облаштовують оглядові майданчики, щоб усі бажаючи мали насолодитися неймовірними пейзажами, які відкриваються з високих берегів річки. Вражає те, що майданчики не змінюють природний рельєф, максимально використовуючи навколишній простір. Одним з таких оглядових майданчиків на Влтава є «Беднар», розташований біля села Телетін.
  4. Дістатися з Праги можна за півтори години (електричка + автобус) до села Телетін. Від села біжить стежка, через ліс, веде на оглядовий майданчик «Май», а рухаючись далі вона приведе на «Беднар». Відвідувачів в цьому місці дуже мало, але краєвиди відкриваються не менш захоплюючі. Височини та рівнини вкриті лісами, панорама захоплює та дивує в усі пори року.

Як дістатися?

Дістатися до оглядового майданчика Беднар у селі Телетін можна на автомобілі, велосипеді та пішки використовуючи додаток Google Maps.

Сподобалося місце? Поділися з друзями!


Telegram Viber Facebook Twitter

Пошук на сайті

Авторизація