Zebratrip - путівник цікавими місцями

Фонтан «Парнас»

Чехія, місто Брно

Цікаві факти про фонтан «Парнас»

Графік роботи

Понеділок - Неділя Цілодобово

Ціна вхідних квитків

Всім Безкоштовно

Опис

Столицею історичного краю Моравія у Чехії є місто Брно – старовинне та затишне, і хоча місто має багато пам’яток, туристів тут набагато менше ніж у Празі, що робить прогулянки привабливими для мандрівників, що не люблять великих натовпів.

У вихідні дні центр Брно, Капустяна площа, перетворюється на гомінку торгівельну площадку, як це було в епоху Середньовіччя, допитливому туристу сюди обов’язково треба завітати та відчути минуле, а також побачити фонтан, який вражає уяву своєю алегоричністю та реалізмом виконаних елементів.

У центрі площі, велично здіймається фонтан Парнас, виконаний у стилі бароко. До його будівництва в кінці XVII ст. на цьому місці був інший фонтан, виконаний у стилі ренесанс.

Вода подавалась по старому водоводу з річки Свратки. Ємкість фонтану має вигляд шестикутної зірки, вода до неї тече з трьох металевих водостоків горгулій, які опираються на ідеалістичні зображення дельфінів.

Фонтан має вигляд скелі з печерою, в центрі якої Геркулес стримує Цербера. З трьох сторін скелі зображені жіночі фігури, що символізують три стародавні імперії – Вавилон, Персію, Грецію, а верхівка скелі прикрашена фігурою Європи, що символізую Римську імперію.

Твої враження

Сподобалося місце? Поділися з друзями!

Відгуки (0)

Відгуки про Фонтан «Парнас» відсутні, але ти можеш бути першим, хто залишив відгук про це цікаве місце у м. Брно ;-)

Пошук на сайті

Авторизація