Zebratrip

Площа Капустяний ринок

Чехія, Південноморавський край, м. Брно
Площа Капустяний ринок
0

Одна з найстаріших площ міста Брно

Цікаві факти
  • Торгівля овочами відбувається ще з часів середньовіччя.
  • Іноді цю площу називають - Овочева площа.
  • Під площею проводяться екскурсії, історичними підземеллями.
  • Головна пам'ятка площі – фонтан «Парнас»

Графік роботи

Час роботи
пн - пт600 до 1800
сб600 до 1400
неділявихідний

Ціна вхідних квитків

для всіхбезкоштовно

Опис

Місто Брно займає друге місце в Чехії після Праги. Перші людські поселення з’явились тут у V ст.., а перші відомості про місто відносяться до ХІ ст.

Історичний центр Моравського краю завжди відігравав значну роль, адже вигідне географічне положення сприяло розвитку, в першу чергу, торгівлі. Завдяки цьому у ХІІІ ст. починає розбудовуватися площа Капустяний ринок, яка стала центром Брно.

Тут, починаючи з середньовіччя, велася жвава торгівля не тільки овочами, а й різними необхідними товарами для городян, вони збиралися за покупками, а разом з цим дивилися вистави музикантів та трюкачів. Обмін новинами також відбувався тут, в центрі міста.

Сучасним мандрівникам відкривається панорами середньовічної площі, прикрашеної яскравими пам’ятками, такими як, Дитрихштейнский палац, Чумний стовп, барочний фонтан Парнас.

Тут розміщені популярні не тільки в Моравії, а й у Чехії, театри: «Гусак на прив’язі», «Редута», «Театр у стола». Під самою площею розташовані підземелля, що складаються з лабіринтів та кімнат, які в давні часи слугували складами для продуктів, майстернями, харчевнями, тут проходила міська каналізація.

Зараз по підземеллю проводять екскурсії, а в Дитрихштейнскому палаці, збудованому у 1618 р., розміщуються виставки та експозиції Моравського музею, колекція якого є однією з найкращих у країні.

Площа Капустяний ринок

Твої враження

Сподобалося місце? Поділися з друзями!

Відгуки (0)

Що ще подивитися

Пошук на сайті

Авторизація