Zebratrip - путівник цікавими місцями

Водоспад Женецький Гук

Україна, Івано-Франківська обл.
Водоспад Женецький Гук
480

Цікаві факти

  1. Водоспад Женецький Гук — найпопулярніший водоспад на території Карпатського національного природного парку.
  2. Свою назву отримав через шум та гул, що доносяться від нього.
  3. Цей водоспад відносно молодий, бо утворився природним шляхом у післявоєнний час внаслідок весняної повені та обвалу породи.
  4. Він має один каскад, а поряд з основним потоком з 15-ти метрової висоти падають тонкі нитки води.
  5. Розташований на висоті 900 м над рівнем моря та належить до Горганського гірського масиву. 
  6. Водоспад Женецький Гук біля села Татарів — це сильне природне джерело від'ємно-заряджених іонів, які корисні для організму.
  7. Гук можна відвідувати у будь яку пору року — навесні він повноводний та голосний, влітку навколо нього розмаїття трав, восени, після злив, збільшується кількість струмків, а взимку можна побачити, як частково водоспад замерзає та утворює неймовірної краси бурульки під якими прокладають собі шлях крапельки, що ще не встигли застигнути.
  8. Тут завжди багато відвідувачів, які насолоджуються краєвидами з спеціально облаштованих майданчиків. Женецький Гук залишає враження не залежно від того, чи спостерігаєш за потоками знизу, чи слідкуєш за струменями згори. Піднятися на верхню площадку можна по спеціально облаштованим сходам. А дорога до самого водоспаду не потребує особливої фізичної підготовки.
  9. Українські Карпати зачаровують своєю красою, чистим повітрям та пейзажами. Тому бажаючим здійснити мандрівку в гори, у нагоді стане маршрут через стежку Довбуша на верхівку гори Маковиця, що зберігає давні тайни та має надзвичайну енергетику.

Як дістатися?

Дістатися до водоспаду Женецький Гук на Івано-Франківщині можна на автомобілі, велосипеді та пішки використовуючи додаток Google Maps.

Сподобалося місце? Поділися з друзями!


Telegram Viber Facebook Twitter

Пошук на сайті

Авторизація