Zebratrip - путівник цікавими місцями

Висота 222 у Трахтемирові

Україна, Черкаська обл., село Трахтемирів
Висота 222 у Трахтемирові
1223

Цікаві факти

  1. Висота 222 — одне з найзагадковіших та цікавих місць Черкащини, що вважається потужною енергетичною зоною.
  2. Найвища точка плоскогір’я, розташованого майже в центрі Трахтемирівського півострова, вкрите травами та поодинокими кущами, звідки відкривається мальовничий пейзаж на Канівське водосховище та оточуючі урочища та яри.
  3. Висоту, як і весь Трахтемирівський півострів, називають сакральним місцем України, до яких також відносять гору Тотоху на Богуславщині, Дівич-гору у Трипіллі та Бабину гору біля Бучаку.
  4. Прихильники теорії існування духовного кристалу Землі стверджують, що саме тут він знаходиться та випромінює своїми гранями енергію. Тому, Висота 222 приваблює езотериків та містиків з різних країн та різних духовних практик, адже місцевість відноситься ними до однією з найсильніших енергетичних зон Землі та позначена на всіх езотеричних картах світу.
  5. Висоту 222 порівнюють з горою Кайлас в Тибеті, що є культовим місцем для декількох східних релігій.
  6. На півострові знайдено багато археологічних пам’яток різних періодів, є підстави вважати, що одне з стародавніх капищ знаходилося саме на Висоті 222.
  7. Влітку тут збираються прихильники духовних практик для здійснення медитацій. Мандрівники та туристи, у свою чергу, відзначають позитивний емоційний вплив та підйом життєвих сил під час перебування на Висоті 222.
  8. В середині 70-х років минулого слоліття внаслідок будівництва Канівськї ГЕС були затоплені два десятки населених пунктів. Зокрема селище Зарубинці, від якого лишилися лише частина правобережних пагорбів та вціліла дерев’яна церква Параскеви П’ятниці, що продожує жити у музеї народної архітектури «Пирогів».
  9. За 10 хвилин прогулянки у напрямку Дніпра стежка приведе до Маркова Шпиля, що зберігає свої таємниці. Подейкують, що це неолітичний курган, а отже тут вже жили люди щонайменше 10 тисяч років тому.

Як дістатися?

Дістатися до висоти 222 у Трахтемирові на Черкащині можна на автомобілі, велосипеді та пішки використовуючи додаток Google Maps.

Сподобалося місце? Поділися з друзями!


Telegram Viber Facebook Twitter

Пошук на сайті

Авторизація