Zebratrip - путівник цікавими місцями

Кам'яний лабіринт

Україна, Черкаська обл., село Бучак
Кам'яний лабіринт
377

Цікаві факти

  1. Кам’яний лабіринт – популярна туристична локація, яку можна віднести до категорії цікавих місць України.
  2. Розташований поряд з озером Бучак та Бабиною горою, сакральними місцями Черкащини, на високому правому березі Дніпра.
  3. Являє собою кам’яну споруду, викладену на поверхні землі середніми та дрібними камінцями у вигляді системи ходів, що ведуть до центру.
  4. Духовні практики наголошують, що лабіринт — це світ, Всесвіт, незбагненність, рух. Безперервна лінія лабіринту означає вічність, безмежну тривалість, безсмертя. Лабіринт символізує рух Сонця, його схід та захід, весняне визволення.
  5. Лабіринт як символ Шляху виражає ідею руху людини до істини, проходження через лабіринт — це оновлення, перетворення, нове народження.
  6. Дослідники відзначають, що будівництво лабіринтів притаманно було всім стародавнім народам.
  7. Пересування коридорами лабіринту — це символ метафізичного здобуття свого шляху. Людина, що пройшла лабіринт, оновлюється і перетворюється духовно.
  8. Ходіння по доріжкам лабіринту має психотерапевтичний ефект – це так звана динамічна медитація, яка дозволяє людині позбавитись стресу.
  9. Кам’яний лабіринт біля Бучаку має спіралевидну форму, не відноситься до історичних пам’яток, а є реконструкцією. Незважаючи на це, інтерес до його магічного і загадкового впливу з кожним роком зростає.
Кам'яний лабіринт

Як дістатися?

Дістатися до Кам'яного лабіринту на Черкащині можна на автомобілі, велосипеді та пішки використовуючи додаток Google Maps.

Сподобалося місце? Поділися з друзями!


Telegram Viber Facebook Twitter

Пошук на сайті

Авторизація