Zebratrip - путівник цікавими місцями

Стежка Довбуша в Яремче

Україна, Івано-Франківська обл., місто Яремче
Стежка Довбуша в Яремче
433

Цікаві факти

  1. Стежка Довбуша в Яремче — пішохідний маршрут, який знаходиться у місцях, пов’язаних з іменем ватажка карпатських опришків – Олекси Довбуша.
  2. Мальовнича стежка Довбуша має протяжність 4 км, а прогулянка нею займає близько 3 годин.
  3. Цей туристичний маршрут промаркований, розпочинається неподалік від Каменя Довбуша у заповідному урочищі Дрібка.
  4. Тут кожного чекає багата флора та фауна цієї місцевості, насолодження краєвидами. Вздовж стежки є облаштовані зони відпочинку та оглядові майданчики.
  5. Дорогу прикрашають рукотворні кам’янимі композиції, які присвячені народним месниками, та є багато природного каміння різного розміру, що утворюють чудернацькі кам’яні нагромадження та вражають багатством форм та розмірів.
  6. Стежкою Довбуша можна піднятися на вершину гори Маковиця (984,5 м), яка є найвищою точкою біля Яремче. Ця прогулянка додасть позитивної енергії на довгий час та бажання обов’язково повернутися в гори, оповиті гуцульськими легендами.
  7. Мальовничі околиці сіл Микуличин і Татарів приваблюють мандрівників прогулятися лісовими стежками та насолодитися чистим повітрям, саме тут знаходиться 15-ти метровий водограй — Женецький Гук, що належить до поплярних туристичних обʼєктів Івано-Франківщини.

Як дістатися?

Дістатися до стежки Довбуша в Яремче на Івано-Франківщині можна на автомобілі, велосипеді та пішки використовуючи додаток Google Maps.

Сподобалося місце? Поділися з друзями!


Telegram Viber Facebook Twitter

Пошук на сайті

Авторизація