Zebratrip - путівник цікавими місцями

Свята купель у Китаїво

Україна, місто Київ
Свята купель у Китаїво
735

Цікаві факти

У давні часи городища будувалися там, де люди відчували наявність позитивної енергії місцевості. Це дозволяло жити, розвиватися та реалізовувати себе. В містах, що проіснували багато століть, обов’язково є енергетичні зони, які підтримували їх протягом століть, і навіть тисячоліть.

Місця сили Києва знаходяться у різних куточках міста – Оболонська набережна, озеро Вербне, острови – Труханів, Венеціанцький, Долобецький, берег Дніпра сучасного масиву Корчувате, затоки річки Десенки та ін.

У центрі Києва потужним місцем сили вважається територія Софії Київської та територія Десятинної церкви.

Місцем сили небесного вогню вважається Звіринецька гора, в районі якої розташований ботсад Гришка.

Особливим місцем є Голосіївський ліс, де знаходиться озеро Дідорівка, Китаївська купель та ін. Дослідники енергетичних місць різних країн світу неодноразово вказували, що Голосіївська аномальна зона максимально сприятлива для людей.

Що до Китаївської купелі, то про її існування відомо з другі половині ХІХ століття. Вона пережила занепад, але на початку 2000-х років відродилася. Відновленням купелі займались військові, які допомагали неподалік розташованому госпіталю.

Поруч побудували роздягальню, облаштували колодязь та маленьку капличку. Вода в купальні залишається холодною в усі пори року. Одні відвідувачі купелі кажуть, це незвичайне місце Голосіївського лісу, що приховує таємниці, інші люди додають, що після занурення — відчувається неймовірний прилив сил.

Як дістатися?

Дістатися до можна на автомобілі, велосипеді та пішки використовуючи додаток Google Maps.

Сподобалося місце? Поділися з друзями!


Telegram Viber Facebook Twitter

Пошук на сайті

Авторизація