Zebratrip

Житомирський каньйон «Корбутівка»

Україна, м. Житомир, провулок Нагірний, 13
Житомирський каньйон «Корбутівка»
1

Скельний каньйон, де знаходиться гребля та «Голова Чацкого»

Цікаві факти про Житомирський каньйон «Корбутівка»
  • Це одне з цікавих місць Житомира, де можна спадання води з греблі свторює видовищне.
  • Висота гранітних скель становить місцями понад 30 метрів.

Графік роботи

Час роботи
пн - ндцілодобово

Ціна вхідних квитків

всімбезкоштовно

Опис

Україна унікальна своїми природними об’єктами та місцевостями. Неповторна краса приваблює десятки тисяч туристів та мандрівників здійснювати подорожі, знайомитись з пам’ятками природи та досліджувати нові маршрути.

Один з таких регіонів, який поєднав неперевершеність природи, історичні цікаві місця та має розвинуту інфраструктуру, є Житомирщина та її серце – місто Житомир.

Розташований він на березі річки Тетерів, русло якого одягнуто в багатьох місцях гранітом, а по берегам росте густий ліс. Гранітні береги Тетерева створюють в різних місцях каньйони.

Житомирський каньйон розташований в місцевості Корбутівка, яка відома з кінця XVIII ст. Колись це був хутір родини Пантелеймона Корбута, а зараз став районом Житомира.

Житомирський каньйон «Корбутівка» простягнувся на 2 км, де висота скель досягає 30 м. Гранітні скелясті береги мають природне походження та утворюють мальовничі пейзажі. Сюди залюбки приїжджають мандрівники помилуватися поєднанням сили води, граніту та природи, а також цю місцевість для своїх тренувань використовують альпіністи-екстремали.

Житомирський каньйон «Корбутівка»

Твої враження

Сподобалося місце? Поділися з друзями!

Відгуки (0)

Що ще подивитися

Пошук на сайті

Авторизація