Zebratrip - путівник цікавими місцями

Гора Кам'янка 1578 м

Україна, Закарпатська обл., Міжгірський р-н

Цікаві факти про гору Кам'янка

Графік роботи

Понеділок - Неділя Цілодобово

Ціна вхідних квитків

Всім Безкоштовно

Опис

Гора Кам'янка — еталон недоторканої природи Українських Карпат, що знаходиться на околиці масиву Внутрішні Ґорґани у Міжгірському районі Закарпаття. Щільно вкрита смерековими лісами, чагарниками, камінням з лишайниками і мохами та має альпійське походження.

Захмарна вершина гори знаходиться на висоті 1578 метрів над рівнем моря та майже до початку літа не знімає «білу шапку», яка з кожним днем зменшуючись у розмірах добре видніється з долин де знаходяться села.

Панівним типом рослинності є мішані праліси з переважанням смерекових, які збереглися на стрімких схилах у майже незайманому стані та надають Кам'янці чарівної краси на протязі всього року. Навесні вона ніжно-смарагдова, влітку – густозелена, восени – всіх відтінків золота, взимку — сіро-брунатна.

З представників фауни по всій території зустрічається жаба трав'яна, ящірки прудка і живородна, які полюбляють галявини, чагарники та є панівними видами.

Справжне везіння — це побачити рідкісну саламандру вогняну та тритона карпатського, що живуть у нижній і середній частинах лісового поясу. Вони знаходяться під захистом, бо занесені до Червоної книги України.

Гора Кам'янка 1578 м

Твої враження

Сподобалося місце? Поділися з друзями!

Відгуки (0)

Відгуки про Гора Кам'янка 1578 м відсутні, але ти можеш бути першим, хто залишив відгук про це цікаве місце ;-)

Пошук на сайті

Авторизація